Нова титла и медали за „Марек Дигеста“
С една шампионска, три вице и един бронзов медал се завърнаха тенисистите на СКТМ „Марек-Дигеста“ град Дупница, от провелото се в Пловдив държавно отборно и индивидуално първенство за младежи до 21 години. Стефан Димитров, Йоан Величков, Филип Асенов и Александър Българанов завоюваха второ място в отборното. Едва 15-годишните дупнишки състезатели се наложиха над отборите на „ЦСКА“ София и ТК „Панагюрище“ в предварителната група, на полуфинал победиха отбора на „Тетрон“ Плевен и на финала отстъпиха на домакините от „Стоянстрой“ Пловдив.
В индивидуалното първенство Стефан Димитров достигна до сребро, а Йоан Величков завоюва бронзов медал, като и двамата допуснаха загуби единствено от шампиона Ерен Бекир „Стоянстрой“ Пловдив. Участие взеха над 70 младежи от цялата страна.


Оставете коментар