С два уникални гола на Тодор Тодоров в последните четири минути отбора на Ива Боровец направи пълен обрат и победи, като гост Ботев Джерман. Домакините откриха резултата още в 5-та минута чрез Петър Вучков. В 15-та минута Костадинов изравни. В 70-та минута Светльо Димитров отново изведе Боровец напред в резултата и когато всички очакваха победа за домакините настъпиха четирите звездни минути на Тодор Тодоров. Шампионът на България по ловна стрелба показа точен мерник и на терена, като двата гола са уникални, защото бяха реализирани след изпълнения на ъглови удари. Тодоров първо в 86-та минута вкара топката директно във вратата, като повтори това изпълнение и в 90-та минута. „Няма в света футболист вкарал два гола от два поредни ъглови удара“, коментира дежурния делегат Илия Солунов. С пукната глава напусна стадиона играча на домакините Ангел Крумов. Той пострада при единоборство, като бе откаран в Спешен център Дупница

Резултати от останалите мачове: Ресилово –Миньор Бд 2:6, Яхиново –Овчарци 5:2 и Сапарево –Кочериново 3:0

1 Коментар на С два уникални гола на Тодор Тодоров в края на срещата Боровец победи в Джерман. Ангел Крумов с пукната глава