Оставки в Марек след тежката домакинска загуба от Чавдар Етрополе

Отборът на Марек 1915 претърпя тежко домакинско поражение в 7-ят кръг на Югозападната трета лига. Дупничани загубиха с 0:4 от Чавдар Етрополе. След срещата старши треньора Борис Кръстев подаде оставка : „ В сърцето ми винаги ще бъде отбора на Марек. Сега обаче мисля, че трябва да подам оставка, след тези резултати. Дадох всичко от себе си, но нещата не се получиха.“ лаконичен бе Кръстев. С него си тръгва и помощник треньора Светльо Георгиев. Заместник председателя на УС Васил Василев заяви след час, че ръководството ще приеме оставките. Утре ще стане ясно кой ще бъде новия треньор. Иначе Марек тръгна добре в срещата, но изпусна две положения за гол. Гостите реализираха при първата по-добра ситуация в 20-та минута, чрез Николай Ботев. До края на полувремето Марек игра слабо, като след почивката опита за щурм на домакините бе прекършен с втори гол на Ботев в 58-та минута. От тук до края дупничани свалиха гарда и чрез Иванов в 65-та минута и отново Ботев в 72-та минута гостите реализираха още два гола.

3 Коментари на Оставки в Марек след тежката домакинска загуба от Чавдар Етрополе

1. Треньор, на който дълги години задачата е била да се бори да запазва във „В“група С.баня,не е за „Марек“. Трябваше ли да минат 7 кръга, за да разбере ръководството на клуба?!!

2. браво крайно време беше тоя да се махне от марек . добре че не му се даде шанс да закопа марек как закопа сапарева баня

3. недупничанин // 20.09.2016 в 9:33 // Отговор