20 полицаи спасиха от линч съдията след мача Марек-ФК Кюстендил/СНИМКИ

IMG_1132 IMG_1118 IMG_1115 IMG_1111 IMG_1110 IMG_1109 IMG_1108 IMG_1122 IMG_1123 IMG_1124 IMG_1125 IMG_1129 IMG_1131 IMG_1130Марек 1915 ще представя област Кюстендил в баражите за влизане във В-група. Дупничани днес победиха в Бобошево лидера в група Осогово -ФК Кюстендил с 2:1 в един мач изпълнен с много нерви и малко качествен футбол. На няколко пъти играчите на двата тима влизаха в масови мелета, но главния съдия Б.Манов така и не показа червени картони. След последния съдийски сигнал футболистите от Кюстендил атакуваха съдийската бригада и само бързата намеса на полицията спаси реферите от линч. Близо 20 полицаи направиха кордон и изведоха от терена арбитрите. Стадиона в Бобошево бе почти пълен, като играчите на Марек се радваха на сериозна подкрепа от близо 700 души. Срещата изгледа и легендата на ЦСКА Георги Димитров-Джеки, който бе в компанията на кмета на Дупница инж.Методи Чимев. Отборът на Марек започна по-добре и срещата и създаде две добри положения за гол, но те бяха пропуснати от Димитър Владимиров и Димитър Чечев. В 26-та минута след центриране от пряк свободен удар на А.Иванов в наказетелното поле най-добре пласиран бе Жорж Георгиев, който с глава откри резултата. Две минути по-късно при атака на Марек Радостин Джогански с премерен удар изравни 1:1. След този гол стана и първото масово меле на терена, след като Нешев искаше да вземе бързо топката от мрежта, а Наков от Кюстендил реши да му попречи. През втората част отново нямаше качествен футбол, като дупничани все пак стигнаха до положение в 68-та минута, но Чечев, след като излъга и вратаря стреля в страни от вратата. В 85-ата минута Росен Йорданов с шут от близо 30 метра не остави шанс на вратаря Димитров и вкара победен гол за Марек.

3 Коментари на 20 полицаи спасиха от линч съдията след мача Марек-ФК Кюстендил/СНИМКИ

1. СРАМОТА Е ! с тая игра догодина па срещу джерман и овчарци това е…

2. омръзнал // 26.05.2016 в 1:03 // Отговор

Специалисти в Дупница колкото щеш.Айде стига с критикитеа ако подкрепяте отбора или им кажете поощрителни думи или млъквайте.Физически Марек смачка Кюстендил.В Кюстендил играха 7 футболисти с опит в А и Б група,които знаят как да се щадят и с позициониране да компенсират.Нервен мач и закономерно да гледахме грозен футбол с много грешки,но важен е крайният резултат.Защото е по трудно да влезеш във В група отколкото да се задържиш там.Да пожелаем успех в следващия кръг на Марек

3. дупничанин // 26.05.2016 в 15:13 // Отговор