Юношите на ФК „Марек 1915“ разгромиха Локомотив Сф

Юношите на ФК „Марек 1915“ , родени 1999/2000 година записаха категорична победа с 4:0 над Локомотив Сф, в мач от 5-ти кръг на първенството на новата група – U17, което се администрира от Зоналния съвет на БФС- София. Това е трети пореден успех за дупничани, които миналата седмица разгромиха, като гости Велбъжд с 5:0, а преди това победиха Пирин 2001 с 1:0. Момчетата на старши треньора Цветан Видински показаха срещу Локомотив Сф отлична игра и заслужено се поздравиха с успеха. Всички попадения бяха реализирани след почивката. В 45-та минута Николай Ганчев изведе дупничани напред в резултата, след това на два пъти в 52-ра и 57-ма минути Василен Станков бе точен. Крайният резултат фиксира Кристиян Любенов в 65-та минута. От тази седмица този отбор ще бъде воден вече от Анжело Кючуков, а Цветан Видински поема юношите старша възраст.

7-09-2015 11:00 Пирин 2001 (Благоевград) 1 – 0 Велбъжд (Кюстендил)
27-09-2015 11:00 Марек 1915 (Дупница) 4 – 0 ФК Локомотив 1929 (София)
27-09-2015 11:00 Левски (София) 1 – 0 ДИТ Спорт (София)
27-09-2015 11:00 Славия (София) 4 – 1 Елит-София (София)
27-09-2015 11:00 ОФК Пирин (Благоевград) 0 – 0 Миньор (Перник)
27-09-2015 12:00 Пирин (Гоце Делчев) 1 – 6 Левски-Раковски (София)

12 ФК Локомотив 1929 (София) 5 1 0 4 7-19 -12 3
13 Миньор (Перник) 4 0 1 3 4-8 -4 1
14 ФК София (София) 4 0 1 3 7-14 -7 1
15 Велбъжд (Кюстендил) 5 0 0 5 0-25 -25 0