„Фестивалът на цветовете“ в Дупница събра десетки тийнейджъри
С провеждане на събитието "Фестивал на цветовете" в Дупница бе отбелязан Международния ден на младежта. Празникът за подрастващите бе организиран от Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните към Община Дупница. Десетки младежи се стекоха на площадното пространство през "Учителски институт" и се потопиха в различните цветове.
С цветни прахове младежите "оцветиха" празника и си създадоха една неповторима атмосфера. А за доброто им настроение се погрижиха танцьорите от формация "Денс Машийн" и диджей Марти.

Оставете коментар