Еньо Кръстовчев се завърна в Марек и игра в контролата със Септември Симитли, тази вечер на стадион Бончук. Дупничани направиха трето реми в подготовката си, след като завършиха наравно 0:0. Двубоят изгледаха около 100 зрители, сред които кметовете на Дупница и Симитли –Методи Чимев и Апостол Апостолов. Двубоят започна с атаки и към двете врати, но без сериозни опасности пред вратарите Димитър Пангев и Пламен Младенов. В 32-ата минута след центриране на Асен Васев от пряк свободен удар Росен Йорданов стреля с глава и вкара топката в мрежата, но бе маркирана засада. В следващата атака Смаил Креболиев получи топката на добра позиция, но стреля в ръцете на Младенов. В 55-ата минута Васев шутира от границата на наказателното поле, но топката премина в страни от вратата на Септември. В 70-ата минута дойде и най-чистата ситуация. Тогава топката се разхождаше спокойно по голлинията на дупничани, но така и не се намери футболист от Симитли, който да я чукне в мрежата. 7 минути по-късно Росен Йорданов бе изведен на удобна позиция, но прехвърлящият му удар уцели напречната греда на гостите. В заключителните минути Кирил Георгиев от тима на Септември влезе изключително остро в краката на Росен Йорданов. От своя страна Йорданов скочи на саморазправа, за което двамата с Кирил Георгиев, син на Георги Георгиев-Карчо, получиха червени картони. Феновете от Дупница пък имаха претенци за дузпа в средата на второто полувреме, когато Джордж Николов бе спънат в наказателното поле, но реферът Ивайло Младенов, отсъди жълт картон за симулация.

След срещата старши треньора на Марек Борис Кръстев коментира двубоя, подготовката и селекцията.

ВИДЕО Интервю с Борис Кръстев Гледай ТУК

Capture

3 Коментари на ВИДЕО/След контрола с два червени картона треньора на Марек заяви: Трябват ни още футболисти

1. махайте го тоя клоун бе закопа сапарева баня са и марек ли да закопа ???

2. Като погледнеш резултатите в Сапарева баня и класиранията на отбора ти става ясно какъв треньор е и къде ще бъде Марек тази година