Пребиха мъж от Дупница в заведение и го ограбиха публикувано на 08.04.2019 в Крими // 0 Коментари Tweet Неизвестни засега пребиха и ограбиха мъж в Дупница. 34-годишен мъж е нападнат в заведение в града и след побой са му отнети яке и 600 лв. По случая е започнат досъдебно производство.
Оставете коментар