ДНЕС ПО ОБЯД! Психично болен мъж от Дупница открадна кола с две деца вътре, хванаха го за минути

Психично болен мъж от Дупница открадна кола, докато в нея били две деца. Извършителят е арестуван минути по-късно от полицията. Престъплението е от днес по обяд на паркинга, който е в съседство на сградата на полицията. При автокражбата в автомобила били двете деца на собственика, който слязъл, за да плати такса. Извършителят е установен и задържан след незабавно проведени издирвателни и заградителни мероприятия.
След кражбата на автомобила мъжът е изоставил децата в района на параклиса „Св.Спас”. Те са открити от служители на полицията в Дупница и са в добро състояние.

Print Friendly

Оставете коментар

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван




WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien