Юношите старша възраст на Марек 1915 победиха, като гости Ботев Пд с 3:1 в първи мач от 1/8 финалите на турнира за Купата на България. Момчетата на старши треньора Цветан Видински се представиха отлично и заслужено се поздравиха с успеха срещу един от отборите сочени, като основни фаворити за титлата. Резултатът откри Борис Василев в 15-та минута, като домакините пет минути по-късно изравниха. В 32-та минута Михайл Йорданов отново изведе дупничани напред в резултата. В 78-та минута Йорданов получи червен картон, но въпреки това тима на Марек чрез Иван Георгиев успя да отбележи още един гол в 85-та минута.Реванша е на 19-ти ноември в Дупница.

1 Коментар на Юношите на Марек победиха, като гости Ботев Пд в първи мач от 1/8 финалите на турнира за Купата на България

1. Анонимен // 30.10.2016 в 8:06 // Отговор

Браво момчета така се прави бий за да те уважават.