Уволниха дисциплинарно служителката от дупнишка детска градина за кражба на нафта

Дисциплинарно уволнение получи помощник възпитателката в ОДЗ 2, която бе заловена na 21 декември 2015 година от полицаи в Дупница с крадено дизелово гориво от детската градина. Заповедта на директорката Деница Кирилова е връчена на Славка Пейчинова вчера.

55-годишната служителка бе заловена да изнася 24 литра дизелово гориво със съдействието на нейн близък роднина. Тогава кметът на Община Дупница инж.Методи Чимев, заяви че ще изчака проверката по случая да приключи, преди да поиска последващи мерки за въпросната служителка. В крайна сметка, Пейчинова от вчера е уволнена дисциплинарно, а случаят с кражбата ще бъде гледан в съда, където магистратите ще се произнесат за присъдата й.

Print Friendly

1 Коментар на Уволниха дисциплинарно служителката от дупнишка детска градина за кражба на нафта

  1. Емилия Тодорова // 11.03.2016 в 16:01 // Отговор

    Това не е само престъпление, но и грях. Как може да взима от топлината на малките сладурчета. Не я е срам !

Оставете коментар

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван




WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien