Уволниха дисциплинарно служителката от дупнишка детска градина за кражба на нафта
Дисциплинарно уволнение получи помощник възпитателката в ОДЗ 2, която бе заловена na 21 декември 2015 година от полицаи в Дупница с крадено дизелово гориво от детската градина. Заповедта на директорката Деница Кирилова е връчена на Славка Пейчинова вчера.
55-годишната служителка бе заловена да изнася 24 литра дизелово гориво със съдействието на нейн близък роднина. Тогава кметът на Община Дупница инж.Методи Чимев, заяви че ще изчака проверката по случая да приключи, преди да поиска последващи мерки за въпросната служителка. В крайна сметка, Пейчинова от вчера е уволнена дисциплинарно, а случаят с кражбата ще бъде гледан в съда, където магистратите ще се произнесат за присъдата й.

Това не е само престъпление, но и грях. Как може да взима от топлината на малките сладурчета. Не я е срам !