Дупнишки рефер с нов престижен наряд в Европа
Един от най-добрите български волейболни рефери получи пореден наряд за Европа. Симеон Иванов ще бъде първи съдия на осминафиналната среща-реванш от европейския клубен турнир "Чалъндж" между беларуския "Строител" (Минск) и турския "Малие Пиянго". Негов асистент е Марко Сгро от Сан Марино. Двубоят в Минск е
от 20,30 часа утре българско време.
Първата среща завърши с успех на турците – 3:0 гейма и сега се нуждаят от само 2 гейма, за да продължат в следващия кръг. В състава на "Малие" играе бившият разпределител на "Марек Юнион-Ивкони", с който стана 4 пъти поред шампион – Гьорги Гьоргиев.
Иванов получава все повече наряди от международната съдийска колегия заради отличните си оценки и представяния в Европа и България.

Оставете коментар