315 са абитуриентите от Дупница тази година, ето кога ще са им баловете

Абитуриентите от Дупница няма да се събират на пл.Свобода тази година, решиха директорите на учебните заведения на среща в Община днес. Събиранията ще стават в дворовете на съответните средни училища. ПГ „Акад.С.П.Корольов“ ще изпрати своите зрелостници на 23 май, а останалите на 24-и май. Единствено ПГ по Транспорт на този етап са обявили, че обмислят изпращането да стане през месец юни и няма да се включат в програмата през месец май. Автомобилите с абитуриентите, по традиция ще потеглят от пътния участък между кръговото под ГУМ и Общината.
315 са абитуриентите тази година в Дупница, като най-много са от ПГ „Христо Ботев“ – 119. СЕУ „Св.П.Хилендарски“ имат 49 зрелостници, ПГХВХТ – 38, ПГ по Транспорт-17, ПГОСУ-38 и ПГ „Акад.С.П.Корольов“ – 54.

Print Friendly

Оставете коментар

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван




WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien