Завърши волейболният турнир в Дупница. Марек Юнион-Ивкони е на трето място

Румънският Крайова спечели Купата на Дупница в тридневния волейболен турнир проведен в спортната зала на града. На второ място се нареди гръцкия Ираклис, а домакините от Марек Юнион-Ивкони завършиха на трето място в крайното класиране след изиграването и на последните срещи от волейболния турнир. Днес румънският шампион победи с 3:0 (20, 13, 20) гърците от Ираклис Солун, а Марек надигра с 3:1 отбора на Пирин (Рз). Така волейболистите от Разлог останаха последни. Купата на победителите бе връчена на капитана на Крайова Лауренциу Лика от един от най-добрите волейболни мениджъри в Европа – Мехмед Башаран. Треньорът на Марек Юнион-Ивкони Найден Найденов заяви, че е доволен от показаното от неговите момчета по време на турнира, като уточни, че това е съставът, с който ще работи и няма да има други нови попълнения.