Задигнаха плочки от общински обект в Бобов дол
Вчера в РУ Бобов дол е била заявена кражба на циментови плочи от общински обект, информираха от полицията.
При предприетите специализирани действия служителите са открили в имот извън града част от откраднатите плочи.
Работата по случая продължава, започнато е досъдебно производство, уведомен е дежурен прокурор.

Оставете коментар