Юношите на Марек не успяха да запазят аванса си и отпаднаха от турнира за Купата на България. Момчетата обаче заслужават адмирации

Юношите старша възраст на Марек 1915 не успяха да запазят аванса си от два гола от първия мач срещу Ботев Пд и отпаднаха от турнира за Купата на България. Дупничани бяха победили в Пловдив с 3:1, но днес на стадион Бончук загубиха с 1:4. Въпреки това момчетата на старши треньора Цветан Видински заслужават само адмирации за представянето си до момента. Както и се очакваше Ботев днес започна агресивно и успя да вкара един гол през първата част, в която и домакините имаха положения. Второто полувреме започна отлично за гостите и още в началото те добавиха още два гола с което и се класираха. Марек тръгна да връща едно попадение, но получи още един гол, като в края домакините все пак успяха да преодолеят отбраната на Ботев и реализираха почетно попадение. Срещата бе наблядавано от около 400 зрители.