В Италия Марек завърши наравно с Аусония 1931 Обновено

Второ равенство през тази година записа Марек Сеграте в Италия. Отборът чийто президент е Борис Паризов и в който се подвизават предимно дупничани се изправи срещу третия в лигата Аусония 1931, като срещата се игра в Сеграте. От началото на тази година вече се изиграха четири кръга, като в тях отбора записа две равенства и две загуби. В миналият кръг два гола реализира Боби Кралев.

Марек 2011 Сеграте завърши 1:1 във втория си домакински мач от привличането на двете си нови попълнения Борислав Кралев и Владимир Христов.Срещата започна добре за българските футболисти,като предимството им беше смазващо,но в 40 минута на мача грешка в отбраната позволи на футболистите от Аусония,които се намират на 3-то място в Seconda Categoriq да поведат в резултата.Втората част отново започна с предимство на Марек и заслужено стигнаха до изравняващо попадение,като точен бе Китов в 70 минута на мача.С отлични изяви се отличи новопривлечения вратар от Шумен и бивш футболист на Светкавица Търговище, Сабри Ваизов който отрази няколко 100 процентови ситуации за радост на публиката на Марек,която следва отбора във всеки един негов мач. Марек 2011-Аусония 1:1.Следващия мач Марек гостува на C.di Sestо,които се намират на 6-то място в класирането.