Германея Сапарева баня не успя да победи в пореден 7-и мач от първенството на В Югозападна футболна група. Днес отборът изпусна победата срещу Чико Бяга в последните секунди и срещата завърши наравно 2:2. Точно този изравнителен гол породи и немалко страсти на градския стадион. Голът определено е забележителен, а негов автор е стража на гостите и най-добър играч в мача Петър Стоичков, който намери избитата топка от ъглов удар и с шут oт около 30 метра я прати в долният десен ъгъл на колегата си Спасов. Претенциите на домакините преди това бяха за решение на главния съдия Бисер Никифоров, с което той не призна отсъждане за засада на своя помощник и показа изпълнение на ъглов удар, след който падна и изравнителния гол. Домакините недоволстваха и от това, че съдията е дал минута над добавеното време от 4 минути. След гола Цанко Томов от Германея влезе в диалог със съдията и получи директен червен картон. След края, съдийската бригада бе обградена от фенове на домакините, които ги чакаха на изхода от терена и се наложи полицейски кордон, за да могат реферите да отидат до стаята си. "Това е безобразие явно има тенденция към нашия клуб“, заяви старши треньорът Николай Николов. Иначе гостите откриха резултата в 34-ата минута, когато Бекяров проби и центрира към Стоянов, който отбеляза за 0:1. След почивката домакините се върнаха в мача с великолепен гол на Асен Васев от пряк свободен удар. Малко по-късно бе отменен гол на Мирчев от Германея, поради засада. Домакините се отчетоха с още няколко пропуска, но все пак Мирчев в 84-ата минута след меле в наказателното поле на Чико изведе Германея напред 2:1, след което гостите изравниха в 90+4.

IMG_0540 IMG_0543 IMG_0546 IMG_0548 IMG_0550 IMG_0551 IMG_0558 IMG_0560 IMG_0561 IMG_0562 IMG_0563 IMG_0564 IMG_0565 IMG_0567 IMG_0569

1 Коментар на СНИМКИ/ Екшън! Германея изпусна победата срещу Чико. Извеждат с полиция главният съдия.