С аркада след непозволен удар, Добри Радев записа 4-а победа на профиринга

Доброслав Радев надделя в оспорвана битка с много адреналин и психика в профи-вечерта на кикбокса във Варна. Той се изправи срещу Теодор Христов от домакините "Боил" в категория до 72,5 кг. Дупнишкият боец тръгна много добре, но още в първата минута получи аркада на лявата вежда. Наложи се лекарска намеса, като дори поискаха прекратяване на мача. "Поради факта, че е професионален мач се договорихме мачът продължи. Аркадата се получи от удар с глава, 52898393_2337384823174330_1006833320224358400_nкойто е непозволен. След ситуацията Добри се изнерви. На практика, в остатъка от срещата той трябваше да покаже здрава психика и да се върне в мача. Така се и получи. Съперникът беше равностоен, очевидно добре подготвен и се получи много зрелищен двубой за публиката", коментира треньорът на Радев – Кирил Чакъров.

Добри победи с 2:1 съдииски гласа и взе четвъртата си победа на профи ринга. "Организацията беше невероятна и на професионално ниво, без никакви забележки", заключи Чакъров.

52706370_983685735353340_7410918562614738944_n

1 Коментар на С аркада след непозволен удар, Добри Радев записа 4-а победа на профиринга

1. жител на дупница // 25.02.2019 в 17:53 // Отговор

Браво на момчето.Гордеем се с теб!!!!!!!!!!!!!