Ощетиха юношите на Марек в Стара Загора

Юношите младша възраст на Марек 1915, които се подвизават в елитната група завършиха наравно 2:2, като гости на Берое Стара Загора. Дупничани играха много добре и заслужаваха победата, но според хора от щаба са били ощетени от съдийската бригада от Бургас. Първото полувреме завърши с гол аванс за домакините, но две минути след подновяване на играта Иван Георгиев вкара за Марек. В 70-та минута Берое отново излезе напред в резултата след спорна дузпа. Георгиев обаче успя да отбележи в 77-та минута и направи отново резултата равен. В самият край дупничани пропуснаха да отбележат победно попадение. „Момчетата играха страхотно, но съдията ни отмени гол и даде дузпа за домакините. Ще направим всичко възможно да запазим мястото си в елитната група“, това заяви Анжело Кючуков, старши треньор на юношите младша възраст на Марек 1915.