Марек категоричен в Бобов дол

IMG_0368 IMG_0367 IMG_0370 IMG_0371Отборът на Марек записа поредна победа в първенството на регионална група „Рила“. Днес дупничани се наложиха, като гости на Миньор Бобов дол с 5:0. Срещата се игра пред около 200 зрители на стадион „Н.Кръстев-Шулц“ в миньорския град. Футболистите на Марек решиха двубоя в своя полза още през първата част, когато паднаха и 4-гола. Резултатът бе открит още в 11-та минута от Росен Йорданов. Отново той след пас на Димитър Чечев в 24-та минута покачи на 2:0. В 38-та минута Чечев реализира трети гол след подаване на Арсов. В 44-та минута Владимиров с глава прехвърли вратаря Михайлов и за 4-път вкара топката в неговата врата. След почивката липсваха голови положения, като най-чистото бе за Марек в 84-та минута, когато Чавдаров стреля със странична ножица, но Михайлов спаси. В 88-та минута Дани Георгиев от пряк свободен удар оформи и крайното 5:0 за Марек.