11:00 Марек – Беласица контрола Резултат на живо ТУК

Днес Марек ще изиграе третата си контрола в Сандански и общо седма от началото на зимната подготовка. Съперник на дупничани е третодивизиония Беласица Петрич, като срещата ще се проведе на терена в село Вълково

Обновявайте редовно страницата за да следите развоя на мача

Марек –  Беласица  3:2

Начало на мача:

5  минута    ГОЛ 1:0  Александър Манолев

10 минута   ГОЛ  2:0  Еньо Кръстовчев дузпа

21 минута  ГОЛ 2:1 Грешка на вратаря на Марек Михайлов позволи на Беласица да намали чрез Шапкаров

36 минута   ГОЛ 3:1 Чудесна флангова атака центриране на Тончев и Кръстовчев вкара трети гол

Край първо полувреме

Марек : стартов състав Михайлов. Николов. Виячки. Лахчев. Пидев.( Диков-46 Андонов)( Хаджиниколов 46- Бонев) Тончев Георгиев. Манолов. Кръстовчев

Начало второ полувреме

48 минута Опасен удар на Кръстовчев

62 минута Пропуск на влезлият като резерва Денис Стойлов

80 минута    ГОЛ 3:2  Центриране от пряк свободен удар топката попадна до близката греда на вратата на Марек и бе отклонена след което довкарана във вратата от Шапкаров втори негов гол за Беласица