Чимев и омбудсмана на ЧЕЗ говориха за проблемите на дупничани
Среща с омбудсмана на ЧЕЗ имаше днес кмета на Община Дупница инж. Методи Чимев. Той разговаря в своя кабинет с Радослав Димитров, информират от общинския пресцентър. "Темите ни бяха свързани основно с проблемите, които най-често имат гражданите на общината. Коментирахме варианти за съдействие в определени ситуации, когато се налагат съгласувки с Общината за по-бързото разрешаване на проблемите. Сред темите бяха и трафопостта на спортната зала, който се налага да бъде променен като разположение предвид очакваната реконструкция на спортното съоръжение. Говорихме и по проекта за социалните жилища, където ще ни трябва също пълно съдействие от ЧЕЗ", коментира Чимев.
zadupnitsa.com

А защо не говорихте с тоя мазняр за това, че тока в града спира непрекъснато, че не са правени никакви инвестиции и че по Коледа и Нова година цели квартали бяха без ток? Защо това не питате, бе……..???????