Отборът на Марек 1915 записа нова поредна трета загуба в първенството на Югозападната Трета лига. Дупничани отстъпиха с 0:3 като гости на Пирин ГД . Домакините играха близо 50 минути с човек по-малко. С мелета и червени картони завърши първото полувреме на срещата. Тогава двубоят бе спрян за близо 4 минути в 42-та минута, когато Кръстев и футболиста на Пирин Спахиев си размениха реплики до страничната линия и последва бутане и блъскане на футболисти на двата тима. Главният съдия Светослав Михайлов, който допусна много грешки показа червени картони на Спахиев и Кръстев, а старши треньорът на дупничани бе изведен с полиция от терена на градския стадион в Гоце Делчев и отведен на трибуните. След мача Кръстев заяви“Казах на Спахиев да не играе толкова грубо и постояно да рита Владимиров. Той ми отвърна, съдията тръгна да показва картон и Спахиев му ги блъсна. Тогава го изгони, но защо и мен не разбрах“. Наставникът на Пирин Анатолий Тонов заяви, че ще изгледа срещата и ако Спахиев е виновен ще го накаже“. Резултата за домакините откри в 38-та минута именно Спахиев, като до тогава нямаше чисти положения. Вратарят Пламен Младенов бе напуснал голлинията и оставеният абсолютно сам играч на домакините го прехвърли за 1:0. През второто полувреме по никакъв начин не се разбра, че Пирин ГД е с 10 играчи на терена, а Марек с 11. В 55-ата минута домакините вкараха второ попадение, след като Борис Шабанов засече центриране отляво за 2:0. 3:0 в 66-ата минута направи Радослав Анев с шут от 30 метра, сварил отново неподготвен вратаря на дупничани Пламен Младенов. След срещата Борис Кръстев заяви:“ Прекаленото доверие в някои играчи се изчерпа, ще има промени в отбора. Още в следващия мач ще видите други. Браво на Пирин без положения вкараха три гола. Ние в други мачове създаваме по 5-6, но не вкарваме.“

12 Коментари на Борис Кръстев след загубата от Пирин ГД: Прекаленото доверие в някои играчи се изчерпа, ще има промени в отбора

1. Borka mahai ako trqbva

2. Ти си пич , бате спокойно с отбора сме

3. Borka ne vijdash li che ne iskat da igraqt pri tebe? Ako si dostoen chovek podavai ostavka !! Rumen Stoyanov ni chaka

4. Анонимен // 01.09.2016 в 7:30 // Отговор

Значи, тоя човек няма никакви успехи, а ние го взехме в Марек, какво ще постигнеш ?

5. Анонимен // 01.09.2016 в 8:05 // Отговор

Борка направи една мъжка постъпка Подай си оставката, не чакай публиката да ти я поиска!!!

6. Тренер,направи нова детскоюношеска школа,та да си върна обичта към футбола!Конкуренция трябва във футбола на този град.Нали не мислиш,че обединението на школите беше правилното решение?

7. МАРЕК 07!

8. най-големата промена че е ако се манеш от отборо та да тръгне отборо да бие

9. Това е Марек, а не отборо бе чукондури!

10. Махнете го този.Цял мач вместо да си гледа отбора, провокираше и футболисти и публика и имаше късмет, че публиката не влезе да се саморазправи с него.От 10 мин. на мача не спря да псува Спахиев.Това поведение на това тренерче е срам за Марек.И един идиот на какво ще научи тези момчета – на идиотщини.Срещу 10 човека 50 мин. и да ти вкарат 2 гола – срам.Иначе момчетата са добри, но оня на пейката е много зле.