18:00 Марек – Добруджа Резултат на живо с коментар по минути ТУК

Марек ще се опита да спечели първото място в първенството на „Б“ група с победа срещу Добруджа днес.  Дупничани вече си осигуриха влизането в „А“ група, а ако запишат три точки днес ще са шампиони на втория ни ешелон, три кръга преди края. В отбора на Марек нямат кадрови проблеми, като старши треньорът Иво Паргов може да разчита на всичките си футболисти. „Очаквам мачът да бъде тежък, защото се изправяме срещу един от най-добрите отбори в нашата група. Надявам се да излезем и да покажем хубава игра, с която да зарадваме нашата публика“, сподели  Иво Паргов.

За гостите от Добрич мачът също е доста важен, тъй като те водят битка с Хасково и Монтана за второто място във втора дивизия, което също дава право на участие в групата на майсторите от следващия шампионат.

zadupnitsa.com ще проследи развоя на мача с коментар на най-интересното по минути

Обновявайте редовно страницата, за да следите промените !!!

XXIII кръг

3 май 2014, събота, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Гълъбово)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Йордан Димитров 38']
3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Академик (Свищов)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Янислав Иванов 90'+2']
в гр.Елин Пелин, ст."Левски":
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Йордан Юруков 2п]
Марек 2010 (Дупница) - Добруджа 1919 (Добрич)             0:0
Хасково 2009 (Хасково) - Спартак 1918 (Варна)             0:1 (0:1)
  [0:1 Джихат Кямил 18']
  [чк: Иван Скерлев (Х) 14', Деян Христов (Х) 14']
Раковски 2011 (Раковски) - Монтана 1921 (Монтана)         1:0 (0:0)
  [1:0 Лазар Марин 84']
Банско (Банско) - Ботев (Враца)                           3:0 (0:0)

Начало  18:00 часа    стадион Бончук,  Дупница

Марек: Михайлов, Б. Николов, Виячки, Лахчев, Пидев, Д. Георгиев, Стоилов, Андонов, Тончев, Бибишков, Кръстовчев

Добруджа: Лазаров, Христозов, Д. Димитров, Кр. Димитров, Колев, Симеонов, Станоев, Малинов, Сп. Георгиев, Цачев, Ив. Димитров

Главен съдия: Георги Давидов

НАЧАЛО НА МАЧА

5 минута Ъглов удар за Добруджа, който е първи в мача изобщо. До корнера се стигна след като гостите центрираха от фаул, а Димитър Георгиев от дупничани изчисти топката.

8 минута Втори ъглов удар за Добруджа. Гостите са по-активният отбор в първите минути на срещата.

10 минута Симеон Симеонов от гостите реши да пробва удар от дистанция. Топката премина опасно покрай десния страничен стълб на Марек.

11 минута Невероятен пропуск на Еньо Кръстовчев от Марек! Той не успя да се възползва от груба грешка на защитата на гостите. Нападателят се озова сам срещу стража Николай Лазаров и се опита да го прехвърли технично, но вратарят със сетни усилия изби топката.

13 минута Денис Стоилов от дупничани получи хубав пас от Кръстовчев и стреля силно от добра позиция, но над вратата на Добруджа.

15 минута Трети ъглов удар в мача и той отново е за Добруджа. Защитата на домакините обаче се справи с центрирането и изчисти топката далеч от наказателното си поле.

20 минута Динамичен и напрегнат двубой. Двата тима се хвърлят в здрава битка за всяка топка.

23 минута Четвърти ъглов удар за Добруджа. Вратарят на дупнишкия клуб Емил Михайлов боксира топката и това създаде предпоставка за контраатака на Марек. Извеждащият пас на Петър Тончев към Димитър Андонов обаче бе пресечен от защитник на гостите.

27 минута Първи ъглов удар за Марек в мача. От корнера обаче не произлезе нищо интересно.

30 минута След много бърза атака на дупничани Димитър Андонов подаде към Петър Тончев на точката за дузпа, но топката бе избита от краката на последния в тъч.

33 минута Опасна контраатака на Марек. Денис Стоилов проби отдясно, но защитник на Добружда изби в ъглов удар. Милен Лахчев стреля с глава след центрирането от корнера, но топката мина над напречната греда на гостите.

44 минута Жълт картон за Денис Стоилов от състава на Марек.

45 минута Симеон Симеонов от гостите отправя нов удар от разстояние, но стражът на Марек Михайлов изби в корнер, който е пети за Добруджа от началото на мача.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! МАРЕК 0 – 0 ДОБРУДЖА

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46 минута Първа смяна в отбора на Добруджа: на мястото на Кристиян Димитров в игра влиза Иван Иванов.

52 минута Денис Стоилов от Марек проби отдясно, нахлу в наказателното поле и стреля, но топката мина над вратата на гостите.

55 минута Първа смята в състава на Марек: Николай Хаджиниколов заменя Денис Стоилов.

61 минута Втора смяна за Добруджа: на мястото на капитана Симеон Симеонов в игра влиза Станимир Андонов. Детелин Димитров вече е с капитанската лента на Добруджа.

64 минута Гостите изпълниха два ъглови удара за една минута, но без да затруднят особено защитата на тима от Дупница.

69 минута Жълт картон за Еньо Кръстовчев от Марек.

74 минута Втора смята в състава на Марек: Светослав Диков влиза в игра на мястото на Крум Бибишков.

76 минута Еньо Кръстовчев от Марек отправи опасен удар от границата на наказателното поле, топката мина на сантиметри от дясната греда на Николай Лазаров.

78 минута Николай Хаджиниколов от домакините бе изведен на добра позиция и стреля, но Детелин Димитров от Добруджа подложи крак в последния момент и не позволи ударът да стигне до вратата.

84 минута Девети ъглов удар за Добруджа, който обаче не довежда до нищо опасно.

85 минута Трета смяна за Добруджа: Иван Цачев излиза, а на негово място влиза Гаджалов.

89 минута Десети корнер на гостите, който отново не затруднява дупничани.

90 минута Последна смяна в тима на Марек: Венци Бонев влиза на мястото на Денис Пидев.

90 минута Жълт картон за Гаджалов от Добруджа.

Четири минути добавено време на втората част

90+1 минута Чудесно изпълнение на пряк свободен удар от страна на Николай Хаджиниколов от Марек, но стражът на гостите Николай Лазаров майсторски изби в корнер.

90+3 минута Спас Георгиев от Добруджа удари горната греда на Марек след силен шут, една минута преди края на добавеното време.

КРАЙ НА МАЧА! МАРЕК 0 – 0 ДОБРУДЖА

1 Коментар на 18:00 Марек – Добруджа Резултат на живо с коментар по минути ТУК

1. Вратарят на Добруджа е Николай Радомиров,а не Лазаров :)