14:00 Марек – Миньор (Перник) Резултат на живо с коментар по минути ТУК

Днес Марек ще изиграе петата си контрола от предсезонната подготовка. Дупничани ще премерят сили с третодивизионния Миньор (Перник) в Сандански. Досега момчетата на Иво Паргов победиха Германея с 4:1 и Струмска Слава с 2:1, завършиха наравно с Етър (0:0) и загубиха с 0:1 от Пирин (Благоевград).

zadupnitsa.com ще проследи развоя на мача с коментар на най-интересните моменти

Обновявайте редовно страницата, за да следите промените!!!

Ето стартовите единайсет на Марек: Михайлов, Б.Николов, Виячки, Лахчев, Пидев, Боян Илиев, Диков, Дим. Георгиев, Тончев, Даниел Младенов, Кръстовчев

В стартовия състав на дупничани личат две нови имена. Това са Боян Илиев, идващ от Спартак (Варна) и Даниел Младенов, който игра за последно в елитния Черно море. Преди това Младенов носи екипа на Левски, където бе продаден именно от Марек.

МАРЕК     4 – 0    МИНЬОР (ПЕРНИК)

1:0 Петър Тончев 32-а минута
2:0 Еньо Кръстовчев 40-а минута (дузпа)

3:0 Еньо Кръстовчев 55

4:0 Дани Младенов 58

НАЧАЛО НА МАЧА

10 минута Териториално предимство за Марек, играта се води предимно в половината на Миньор (Перник)

25 минута Греда за Марек! Новото попълнение Боян Илиев стреля опасно от около 25 метра, но топката срещна гредата

32 минута ГОЛ! 1:0 за Марек! След фамозен пас на Димитър Георгиев, Петър Тончев от Марек открива резултата!

40 минута ГОЛ! 2:0 за Марек! Еньо Кръстовчев бе точен от дузпа и удвои преднината на дупничани!

Начало второ полувреме

46 Три смени в състава на Марек в игра влизат Бонев, Манолов и Андонов

55 минута  ГОЛ! 3:0 за Марек. Еньо Кръстовчев бележи след като получи топката в наказателнато поле след центриране от фланга на Пепи Тончев

58 минута ГОЛ! 4:0 за Марек . Дани Младенов бележи първият си гол с екипа на Марек