12:00 Германея – Пирин Разлог контрола Резултат на живо ТУК

Германея Сапарева баня ще изиграе днес петата си контрола тази зима. Момчетата на старши треньора Борис Кръстев срещат Пирин Разлог, като двубоя е в Бобошево. Само преди два дни двата тима играха в Крайници, като Германея победи с 4:0. В останалите контроли:

Германея – Марек 1:4

Германея – Пирин Бл 1:3

Германея – Ст слава 3:2

zadupnitsa.com  ще проследи развоя на мача с коментар на най-интересните моменти

ОТ  14:00 Ще проследим и контролата Марек – Миньор Пк в Сандански

Обновявайте редовно страницата, за да следите промените!!!

ГЕРМАНЕЯ   –    ПИРИН              2:1

Стартов състав на Германея: Стоянов, Кепов, Томов, Соколов, Гроздин, Васев, Мангурев, Карачорски, Чечев, Атанасов, Славков

НАЧАЛО НА МАЧА

3 минута Първи сериозен пропуск за Германея. Асен Васев от сапаревобанци напредна в наказателно поле, но се засуети и вместо да подаде към Георги Славков, изгуби топката.

10 минута След бърза контраатака Георги Фикийн от Пирин (Разлог) се озова сам срещу стража на Германея Виктор Стоянов, който обаче пресрещна съперниковния играч и му изби топката. След тази си намеса Виктор Стоянов получи лека травма и в момента лекарският щаб му оказва помощ.

19 минута Най-чистото положение за гол дотук. След грешката на Светльо Соколов от Германея, добро подаване с глава Георги Костадинов от Пирин към малкото наказателно поле, но вратарят Стоянов улови.

22 минута Георги Славков от Германея направи непростим пропуск, който останал сам пред опразнената врата, се засуети и топката бе избита в ъглов удар от защитник на Пирин (Разлог).

40 минута ГОЛ! 1:0 за Пирин (Разлог)! Георги Фикийн проби отляво и подаде към Мицански, който отклони топката в мрежата на Германея!

42 минута Опасна атака на тима от Разлог, но защитата на сапаревобанци се справи със ситуацията.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

51 минута ГОЛ! Германея изравнява – 1:1! Много добро изпълнение на Димитър Чечев от пряк свободен удар! Нападателят прати топката неспасяемо в долния ляв ъгъл на Стаменов!

54 минута Георги Славков изпусна да вкара втори гол за Германея, след като проби сам, но стражът на Пирин (Разлог) Христо Стаменов спаси.

55 минута Бой на терена! Асен Васев от Германея и Ролев от Пирин си размениха по един удар, след като секунди по-рано Ролев влезе остро в краката на играча на Германея. И двамата футболисти получиха червени картони. От щабовете на двата отбора са се разбрали при червен картон в игра да се появи друг състезател и така съперниците ще останат с по 11 играчи.

61 минута ГОЛ! 2:1 за Германея! След отлична контраатака Георги Славков проби отляво и подаде към границата на наказателното поле, където беше Димитър Чечев. Последният майсторски стреля в долния десен ъгъл на Пирин и даде преднина на Германея!

КРАЙ НА МАЧА! ГЕРМАНЕЯ 2:1 ПИРИН (РАЗЛОГ)