10:30 Марек – Германея контрола Резултат на живо ТУК

Марек ще изиграе днес последната си контрола това лято. Следващата седмица на 19 юли дупничани започват участието си в А-група с гостуване на Славия. През лятната подготовка Марек изигра 5 контроли в които записа 4 загуби и 1 равенство. Загуби от ЦСКА 1:2, Шкендия 1:2 , Локо Пд 0:2 и Левски 0:3, както и едно равенство 1:1 с Черно море.

zadupnitsa.com ще проследи  от 10:30 часа на живо развоя на мача и най-интересното по минути ОБНОВЯВАЙТЕ РЕДОВНО СТРАНИЦАТА !!!

7:1 74-та минута Д.Димитров

Марек стартов състав : Михайлов , Б.Николов, Лахчев, Виячки, Милкович – на проби , Андонов, Кр.Петков, Близнаков, Тончев, М.Димитров, Д.Димитров

5-та минута   ГООЛ  1  :  0   Центриране на Мартин Димитров Лахчев с глава открива резултата

10-та минута  ГООЛ  2 : 0   Пробив на Б. Николов удар вратаря Спасов избива след което добавка на Тончев и гол за Марек

25-та минута  Марек  владее инициативата, като играта е почти изцяло в половината на Германея

40-та минута  ГООЛ  3 : 0  Кристиян Петков самостоятелен пробив и гол

42-ра минута  ГООЛ  4 : 0 Добра атака на Марек завършена от Пепи Тончев

край на полувремето 4:0

начало на второто полувреме

Кръстовчев влиза в игра на мястото на Кр.Петков

51-ва минута  ГООЛ  5 : 0  Кръстовчев отне топката в центъра подаде добре към Д.Димитров, който с удар от границата на наказателното поле вкара пети гол за Марек

57-минута  ГООЛ  6:0  Добра комбинация между Кръстовчев и Тончев завършва с гол на Тончев, негов трети в мача

66-та минута  ГООЛ 6 : 1 Добра атака на двамата мексиканци в състава на Германея завършва с гол на Гомес

74-та минута  ГООЛ  7:1   Кмбинация между Кръстовчев и Димитров завърши с извеждане на Д.Димитров в наказателното поле, който на опразнена врата вкара своя втори гол в мача

КРАЙ НА МАЧА  7 : 1